Menu

Pierwszy tydzień RITUAL TOUR

12 marca, 2019 - Ritual Tour

Za nami pierwszy tydzień RITUAL TOUR.

Tym samym rozpoczynamy cykl krótkich podsumowań tygodniowych, w których znajdziecie informacje na temat występów oraz zgrupowane w jedną całość materiały filmowe i zdjęciowe (uzupełniamy na bieżąco wraz z napływem nowych materiałów).
Cykl wpisów ma na celu utworzenie małej kroniki z RITUAL TOUR, którą zakończymy relacją z pierwszego polskiego koncertu OOMPH! W Warszawie.

W pierwszym tygodniu RITUAL TOUR, OOMPH! dało aż 6 pełnowymiarowych, klubowych koncertów. Podsumowanie początku trasy i występów z Hanoweru, Berlina oraz Hamburga znajdziecie pod linkiem:

http://www.walsungenblut.pl/hot-news/ritual-tour-wystartowalo/

Po krótkim, jednodniowym odpoczynku po występie w Hamburgu, zespół kontynuował pierwszy tydzień RITUAL TOUR koncertując w Bochum. Wypełniony po brzegi Zeche to kolejne miejsce na mapie trasy koncertowej, gdzie show wyprzedał się w całości jeszcze przed dniem występu.

Zdjęcia z pełnego mocy występu w Bochum znajdziecie:

https://darkstars.de/impression/oomph-nervenbeisser-05-03-2019-zeche-bochum/ (plus krótkie podsumowanie występu).

https://www.black-cat-net.de/galerie/musiklive/konzerte/3462-live-oomph-bochum-05-03-2019?fbclid=IwAR3oPwt1vegG3fUpNIN6E3nHaGkSOMX_5NWhf-L3IbKoHciTMZmf8XG06Oo (galeria+ zdjęcie pełnej setlisty koncertowej!)

https://musikiathek.de/fotos-oomph-05-03-2019/ (galeria z występu support bandu Nervenbeiser oraz galeria z występu OOMPH!)

Jak wyglądał show w Bochum można zobaczyć na półgodzinnej video relacji udostępnionej na Youtube.

Kolejny show RITUAL TOUR odbył się w klubie Schlachthof w Wiesbaden. W tym miejscu po występie, dzięki Instagramowemu profilowi Felixa, mogliśmy się także dowiedzieć, jak wygląda prawdziwy rock n’ rollowy styl życia i backstage afterparty w czasie trasy koncertowej 😉

Como cuando no tienes nada que hacer en casa y necesitas diversión 😂😂When you don't have nothing to do at home and you need some fun stuff 😂😂Re-Post from Felix.vonk StoriesAnnie483#oomph #oomphband #oomphmexico #dero #derogoi #crap #flux #ndhmusic #oomphlatinoamerica #andreascrap #robertflux #oomphcomebacktomexico #wewantoomphbackinMexico #oomphmexicofans #oomphmexfans #oomphfans #oomphbandfan #neuedeutschehärte #oomphlegion #oomphtastic #unitedforoomph #Ritual #Ritualoomph #AfterParty

Publiée par Oomphᴿᴾ sur Mercredi 6 mars 2019
Repost source United for OOMPH!

Pierwszy tydzień RITUAL TOUR zamykał występ w klubie  Im Wizemann w Stuttgart. Migawki z koncertu dostępne na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=gEzj51dVGYQ Niemand

https://www.youtube.com/watch?v=Y1CTuIlwz8s https://www.youtube.com/watch?v=pWLFowZkAUs Kein Liebeslied (fragment)

Przypominamy! Bilety oraz VIP pakiety od Treehouse Ticketing na występy OOMPH!, na trasie RITUAL znajdziecie pod linkiem: www.oomph.de/tour .

source: www.facebook.com/oomphband

source: www.facebook.com/oomphband


source: www.facebook.com/oomphband


source: www.facebook.com/oomphband


source: www.facebook.com/oomphband